Promocja

Promocja

Jeśli Twoja firma działa w branży, w której wymagane jest zapewnienie pracownikom odzieży roboczej lub ochronnej oraz środków ochrony osobistej, to możesz wykorzystać ten fakt na swoją korzyść w dziedzinie reklamy firmy.

Nadruki na odzieży

Zapewniając swoim pracownikom robocze spodnie, koszulki, odzież wierzchnią, rękawiczki, kaski, kamizelki odblaskowe, obuwie ochronne i inne elementy warto wykonać na nich nadruki reklamowe. Po pierwsze ułatwi to identyfikacje pracowników, na przykład w trakcie prac budowlanych, w których bierze udział kilku podwykonawców. Po drugie firma, która zapewnia oznakowaną odzież roboczą swoim pracownikom od razu sprawia wrażenie bardziej profesjonalnej, solidnej i rzetelnej. Firma, która nie wstydzi się swojej nazwy i pozwala się identyfikować wzbudza też większe zaufanie. W dodatku koszt wykonania nadruków czy to będą koszulki z nadrukami, kamizelki odblaskowe, kurtki, kaski itp. nie jest duży, a efekt jest bardzo mocno widoczny. W ten sposób firma zapewnia sobie niemal darmową reklamę.

Jakość nadruków

Jedną z najtańszych opcji jeśli chodzi o wykonanie nadruku to zastosowanie folii flex. Trzeba się jednak liczyć z tym, że takie nadruki nie są wyjątkowo trwałe. Dlatego można je wykonać na tych elementach, które rzadko się pierze, na przykład na czapce z daszkiem czy kamizelce odblaskowej. Dużo trwalszą metodą jest tzw. technika flock. Polega na wprasowaniu jednego materiału na drugi materiał. Naszym zdaniem najlepszą metodą wykonywania nadruków jest sitodruk. W ten sposób można oznakować właściwie dowolną rzecz i w dodatku jest to metoda tania. Często wybieraną metodą jest też znakowanie odzieży z pomocą haftu, ale niestety nie na każdym materiale można taki haft wykonać. Jakość jest tu szczególnie ważna, ponieważ nadruki muszą być odporne na różne warunki pracy, muszą być więc trwałe i estetyczne.

Elementy odblaskowe

Warto rozważyć jeszcze możliwość wykonania na odzieży roboczej nadruków w formie odblasków. W ten sposób zapewnimy jednocześnie bezpieczeństwo naszym pracownikom, a przy tym zyskamy pewność, że nazwa i logo naszej firmy będą widoczne i zwrócą na siebie uwagę. Takie nadruki doskonale prezentują się na odzieży wierzchniej takiej jak kurtki czy spodnie robocze.